30 Ekim 2014 Perşembe

Zaman yetmiyor..

Yeni takip eden bir sürü güzel insan var ve onları çok merak ediyorum bende ayrıca eski arkadaşlarımında yazılarını okuyup bir an önce yorumlamak istememe rağmen fırsat bulamıyorum deliriyoruum :(

Öncelikle güzel haberlerim var bu sefer her şey istediğim şekilde gidiyor. Sertifika almak istiyordum biliyorsunuz bir üniversiteye kabul edildim :) bunun yanında kpss çalışmaya başlayacağım :) ayrıcada öğrencilerle koşturuyorum tabii :) Sınav dönemleri başladı evde kahvemi alıp film izlemeyi filmden sıkılıp blog okumayı özledim fakat fırsat yok yok yok. Şimdi sınav hazırlama telaşım var bu bitince yine kpss çalışacağım e birde üzerine ders programları kısa sürede duyurulur herhalde yine üniversite öğrencisi olacağım yihu :) Okumak güzel şey :)Bu arada bir kitap okumaya başladım böğürtlen kışı yazarın kitaplarının kapaklarında aşırı bir al beni var bu yüzden içeriğinden çok korkuyordum aslında boş bir kitap mı acaba diye?. Normalde polisiye gerilim okurdum ben ama farkettimki son bir yılda biraz kitap tarzım değişti nedendir bilmiyorum:)
Neyse kitap sürükleyici gidiyor. Bundan sonrada yağmur sonrasını aldım onu okuyacağım ayrıca mart menekşelerinide merak ediyorum sanırım hepsini okuyacağım.Herbişeyimden bahsetmeden geçmek istemem tabi :) Her şey çok güzel , çok yolunda gidiyor. Bir tartışma yaşadık fakat ilk defada böylesine açık konuşarak sonuca vardık sanırım..

Vee not: Çok aşığım seneler bunu değiştirmiyoor:) Azaltmıyor , çoğaltıyor:)

9 yorum:

 1. :)) heey hadiii kolay gelsin başarılar hepsindeeee :))))) aşkta da okulda da sınavda da :)

  YanıtlaSil
 2. kolaylıklaaaar sanaaaa :)

  YanıtlaSil
 3. dün sana ödül verdim kiii :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aa üstünden aylar geçti ve ben bunu yeni görebiliyorum, çok teşekkürler :)

   Sil
 4. Yaa siz ne kadar tatlısınız. Allah bozmasın her gün artsın aşkınız. Mutluluğunuz daim olsun canım :)
  Ben de böğürtlen kışını yeni bitirdim çok hoşuma gitti.3 romanını okudum ve bayılıyorum bu yazara.Bir tek son kamelya kaldı. Onu da okurum bir ara :)
  Aşk romanları ama farklı bir tarzı var.
  Bu arada 24 saat bana da yetmiyor ya :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canııım sende uzun zamandır burda gözükmüyordun dönmüşsün ama sanırım :) Ya teşekkür ederim sizde öylesinizki yine öyle her gün yazsan bizde okusak :) evet bende sevdim böğürtlen kışını diğerlerine hala başlayamadım! Bence kesinlikle bir gün 48 saat olmalı :)

   Sil
 5. canımm beniiim her şey yolunda ne güzel çok sevindim :) Allah mutluluğununuzu aşkınızı daim etsin İnşallah :) sertifika için de hayırlı olsun öretmeniim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canııım her şey yolunda aynen :) Teşekkür ederim yumimmm, her şey için :*

   Sil