28 Ocak 2015 Çarşamba

uzun aradan sonra...

Herkese merhaba :)
Nasıl fırsat bulup buraya geldim ben bile çok şaşkınım :) Blogum varlığını sürdüreli bir yıl olmuş fakat ben çok vakit ayırabildim mi ? hayır :( yaz geldi gitti o zamandan beri aramızda uçurumlar oldu blogla, ama aslında gizli gizli fırsat buldukça okumaya çalıştım fakat yorum bile yazamadım... Gelelim neler yaşadığıma öğretmenlik sevdasıdır gidiyor :) Şu 15 tatilde bende kendime ait işlerle uğraşırken artık yeter her şey bir dursun bloga gireyim diye bekledim kendime bir fırsat oluşturdum. Bu arada aman Allah'ım evlilik haberlerini çok sık almaya başladım herkes evleniyorr :) gerek blogda gerek çevremde :) Önce  burdan bir giriş yaparsam benim hala bir sonuca ulaşmadı, zaten daha öncede bahsetmiştim benim durumumda olaylar olacak diye, sadece geçtiğimiz hafta annemle bunun bir konuşması oldu ve annem bana destek değildir. " daha fazla gizleme ne olacaksa olsun" dedi ve babama söylüyordu ki son anda engel oldum çünkü herbişeyimle henüz bunun kararını almadık bir beklentimiz var ondan sonra kısmetse..
İş olarak çok aşırı bir yoğunluk vardı bu arada üniversitedede sertifika almakla uğraşmaktan iş çıkışlarında oraya gidiyordum. Nefes almaya vaktim yoktu sanki.
Aslında buradan uzak olduğum vakitte iş hayatında anlatılacak bir şey olmadığı gibi , herbişeyimlede çok bir olay yaşamadık :) He bir yenilik oldu ikimizde bir yaş daha yaşlandık :) 24 oldum ben! hiç olmak istemiyordum sanki 23 güzeldide 24 ve sonrası ı ıh istemiyorum :)
Sosyal hayat denilen şey zaten yok :) kendime ayırdığım bir vakit ne yazıkki yok kitap okumaya bile vaktim kalmıyor çünkü boş vakit bulduğum an şu kpss! için bir şeylere bakayım diyorum :)
KPSS demişken sıkı bir şekilde çalışıyor muyum tabiki hayır , bu sene girmemin tek sebebi o soruların tamamını görmek olacak :) zaten tam olarak hangi sınavlara gireceğimi bile bilmiyorum öyle rezil bir haldeyim :) Şu alan sınavı denilen olay çok zor ama kesinlikle gerekli bir olaydı :)
Evet bu kadar uzun süre sonra girmeyince bugün böyle olmuşken yarın şöyleydi diye detaya giremediğim için üstten kısaca bir özet geçtim :)
Lütfen beni unutmayıın , ben girmesemde gizli takipteyim :)

4 yorum:

 1. Benim kelebenkim gelmiss hos gelmisss :) nasil ozlettin kendini bi bilsen bi de sonuna beni unutmayin yazmis surekli sayfana bakiyordum nerde bu kelebenkk diye!
  Oncelikle yeni yasin saglik mutluluk huzur ve basari getirsin ve en yakin zamanda seninde evlilik haberlerini almak nasip olsun İnşallah canim benim :) her sey gonlunce olsun artik temelli donus yap su bloga korkuyorum burayi unutup gideceksin diye :(

  YanıtlaSil
 2. Canım benimm yazdığını görmek çok güzel :)
  kimi zaman işimiz olduğu için yazamıyoruz kimi zaman da fırsat var ama başka şeyler yaparak değerlendiriyoruz. Ben de aynı durumdayım.
  Sen fırsat buldukça yaz. Biz hep buradayız :)
  Herbişeyinle beklentiniz ne bilemiyorum ama umarım en kısa zamanda gerçekleşir :)

  YanıtlaSil
 3. Kelebenk, nerelerdesin?

  Özledik seni...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canımm bende özledimm :( Ama nedense bir türlü dönüş yapamıyorum:(

   Sil